CY7B144-15JC
Extended
Manufacturer
Infineon/Cypress Semicon
MFR.Part #
CY7B144-15JC
JLCPCB Part #
C2956305
Package
LCC-28
Description
0℃~+70℃ 15mA 15ns 260mA 4.5V~5.5V 64Kbit Parallel Port (Parallel) LCC-28 SRAM ROHS