CY7C024-55AC
Extended
Manufacturer
Infineon/Cypress Semicon
MFR.Part #
CY7C024-55AC
JLCPCB Part #
C2956203
Package
LQFP-100
Description
0℃~+70℃ 150mA 3mA 4.5V~5.5V 55ns 64Kbit Parallel Port (Parallel) LQFP-100 SRAM ROHS