CY7C1011CV33-10ZI
MFR.Part #
CY7C1011CV33-10ZI
JLCPCB Part #
C2956070
Package
SOIC-32
Description
-40℃~+85℃ 100mA 10mA 10ns 2Mbit 3V~3.6V Parallel Port (Parallel) SOIC-32 SRAM ROHS