CY7C1011CV33-10ZXCT
MFR.Part #
CY7C1011CV33-10ZXCT
JLCPCB Part #
C2956068
Package
SOIC-32
Description
0℃~+70℃ 10mA 10ns 2Mbit 3V~3.6V 90mA Parallel Port (Parallel) SOIC-32 SRAM ROHS