CY7C1041DV33-10JXIKA
MFR.Part #
CY7C1041DV33-10JXIKA
Description
-40℃~+85℃ 10mA 10ns 3V~3.6V 4Mbit 90mA Parallel Port (Parallel) - SRAM ROHS