CY7C131-55JI
MFR.Part #
CY7C131-55JI
JLCPCB Part #
C2955652
Package
LCC-52
Description
-40℃~+85℃ 110mA 15mA 4.5V~5.5V 55ns 8Kbit Parallel Port (Parallel) LCC-52 SRAM ROHS