CY7C1363A-133AC
MFR.Part #
CY7C1363A-133AC
JLCPCB Part #
C2955362
Package
LQFP-100(14x20)
Description
0℃~+70℃ 10mA 3.135V~3.63V 360mA 6.5ns 9Mbit Parallel Port (Parallel) LQFP-100(14x20) SRAM ROHS