CY7C130-55PC
MFR.Part #
CY7C130-55PC
JLCPCB Part #
C2955198
Package
DIP-48
Description
0℃~+70℃ 110mA 15mA 4.5V~5.5V 55ns 8Kbit Parallel Port (Parallel) DIP-48 SRAM