CY7C144-55AC
MFR.Part #
CY7C144-55AC
JLCPCB Part #
C2955133
Package
LQFP-64
Description
0℃~+70℃ 15mA 160mA 4.5V~5.5V 55ns 64Kbit Parallel Port (Parallel) LQFP-64 SRAM ROHS