CY7C146-15JC
MFR.Part #
CY7C146-15JC
JLCPCB Part #
C2955103
Package
LCC-52
Description
0℃~+70℃ 15mA 15ns 16Kbit 190mA 4.5V~5.5V Parallel Port (Parallel) LCC-52 SRAM ROHS