CY7C194-45PC
MFR.Part #
CY7C194-45PC
JLCPCB Part #
C2954971
Package
DIP-24
Description
0℃~+70℃ 120mA 20mA 256Kbit 4.5V~5.5V 45ns Parallel Port (Parallel) DIP-24 SRAM ROHS