CY62128ELL-45SXA
Extended
Manufacturer
Infineon/Cypress Semicon
MFR.Part #
CY62128ELL-45SXA
JLCPCB Part #
C2954647
Package
SOIC-32
Description
-40℃~+85℃ 16mA 1Mbit 4.5V~5.5V 45ns 4uA Parallel Port (Parallel) SOIC-32 SRAM ROHS