S25FS128SAGNFI101
Extended
Manufacturer
Infineon/Cypress Semicon
MFR.Part #
S25FS128SAGNFI101
JLCPCB Part #
C2954241
Package
WDFN-8-EP
Description
-40℃~+85℃ 0.025mA 1.7V~2V 100,000 cycles 128Mbit 133MHz 20 Years SPI WDFN-8-EP NOR FLASH ROHS