CY15B104QSN-108SXIT
Extended
Manufacturer
Infineon/Cypress Semicon
MFR.Part #
CY15B104QSN-108SXIT
JLCPCB Part #
C2953357
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃ 1.8V~3.6V 108MHz 4Mbit SPI SOIC-8 FRAM ROHS