CY7C1370DV25-200AXC
MFR.Part #
CY7C1370DV25-200AXC
JLCPCB Part #
C2950562
Package
LQFP-100
Description
0℃~+70℃ 18Mbit 2.5V 300mA 3ns 70mA Parallel Port (Parallel) LQFP-100 SRAM ROHS