SMD2920P300TF/33
Extended
Manufacturer
RUILON(Shenzhen Ruilongyuan Elec)
MFR.Part #
SMD2920P300TF/33
JLCPCB Part #
C2943634
Package
2920
Description
-40℃~+85℃ 1.5W 1.6mm 12mΩ 20s 33V 3A 40A 48mΩ 5.44mm 6A 7.98mm 2920 Resettable Fuses