BZX84C4V7Q
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
BZX84C4V7Q
JLCPCB Part #
C2942551
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 350mW 3uA@2V 4.4V~5V 4.7V 500Ω 80Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS