YJD70P03A
MFR.Part #
YJD70P03A
JLCPCB Part #
C2942382
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 10mΩ@4.5V 110W 111.7nC@10V 2.8V 30V 477pF 6.464nF 70A 779pF P-Channel TO-252 MOSFETs ROHS