SMCJ51CA
Extended
Manufacturer
Jiangsu JieJie Microelectronics
MFR.Part #
SMCJ51CA
JLCPCB Part #
C356785
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 18.2A 1uA 51V 56.7V 82.4V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS