SMCJ24CA
Extended
Manufacturer
Jiangsu JieJie Microelectronics
MFR.Part #
SMCJ24CA
JLCPCB Part #
C356780
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 24V 26.7V 38.6A 38.9V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS