SMBJ7.5CA
Extended
Manufacturer
Jiangsu JieJie Microelectronics
MFR.Part #
SMBJ7.5CA
JLCPCB Part #
C356765
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 12.9V 46.5A 50uA 600W@10/1000us 7.5V 8.33V Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS