SMAJ7.5CA
Extended
Manufacturer
Jiangsu JieJie Microelectronics
MFR.Part #
SMAJ7.5CA
JLCPCB Part #
C356752
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 12.9V 31A 400W@10/1000us 50uA 7.5V 8.33V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS