SMAJ13CA
Extended
Manufacturer
Jiangsu JieJie Microelectronics
MFR.Part #
SMAJ13CA
JLCPCB Part #
C356750
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 13V 14.4V 18.6A 1uA 21.5V 400W@10/1000us Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS