W-3962S04P-0002
MFR.Part #
W-3962S04P-0002
JLCPCB Part #
C2940220
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 15.84mm 1x4P 250V 3.96mm 4 4P 5A 8.2mm 9.5mm PA66 Through Hole UL94V-0 插件,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS