SMAJ15CA
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
SMAJ15CA
JLCPCB Part #
C353477
Package
SMA
Description
-65℃~+150℃ 15V 16.4A 18.5V 1uA 24.4V 400W@10/1000us TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS