SMBJ100CA
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
SMBJ100CA
JLCPCB Part #
C353407
Package
SMB
Description
-65℃~+150℃ 100V 123V 162V 1uA 3.7A@10/1000us 390pF 600W@10/1000us TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS