SMBJ70CA
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
SMBJ70CA
JLCPCB Part #
C353336
Package
SMB
Description
-65℃~+150℃ 113V 1uA 390pF 5.3A 600W@10/1000us 70V 86V TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS