SMF160CA
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
SMF160CA
JLCPCB Part #
C353309
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 160V 197V 1uA 200W@10/1000us 259V 700mA@10/1000us Bidirectional TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS