SMF170CA
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
SMF170CA
JLCPCB Part #
C353305
Package
SOD-123FL
Description
170V 1uA 200W@10/1000us 209V 275V 600mA@10/1000us Bidirectional TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS