SMAJ51CA
Extended
Manufacturer
RUILON(Shenzhen Ruilongyuan Elec)
MFR.Part #
SMAJ51CA
JLCPCB Part #
C2935628
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 4.9A@10/1000us 400W 51V 62.7V 82.4V Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS