TAL49010N
Extended
Manufacturer
RUILON(Shenzhen Ruilongyuan Elec)
MFR.Part #
TAL49010N
Description
-40℃~+80℃ 13.5mm 37.6mm 490V 81mm External Connection Wire - Surge Protection Devices (SPDs) ROHS