RLS302-201M
Extended
Manufacturer
RUILON(Shenzhen Ruilongyuan Elec)
MFR.Part #
RLS302-201M
JLCPCB Part #
C2935599
Package
Plugin
Description
-45℃~+85℃ 100MΩ 1pF 200V 3.1mm 3kA ±20% 插件 Glass Discharge Tubes ROHS