RLM302-501M
Extended
Manufacturer
RUILON(Shenzhen Ruilongyuan Elec)
MFR.Part #
RLM302-501M
JLCPCB Part #
C2935593
Package
SMD,6x3.3mm
Description
-45℃~+85℃ 100MΩ 1pF 3.3mm 3kA 500V ±20% SMD,6x3.3mm Glass Discharge Tubes ROHS