RLM302-201M
Extended
Manufacturer
RUILON(Shenzhen Ruilongyuan Elec)
MFR.Part #
RLM302-201M
JLCPCB Part #
C2935591
Package
SMD,6x3.3mm
Description
-45℃~+85℃ 100MΩ 1pF 200V 3.3mm 3kA 6mm ±20% SMD,6x3.3mm Glass Discharge Tubes ROHS