RLM102-401M
Extended
Manufacturer
RUILON(Shenzhen Ruilongyuan Elec)
MFR.Part #
RLM102-401M
JLCPCB Part #
C2935589
Package
SMD,5x2.7mm
Description
-45℃~+85℃ 100MΩ 1kA 1pF 2.7mm 400V 5mm ±20% SMD,5x2.7mm Glass Discharge Tubes ROHS