KH-2.54FH90-1X10P-H8.5
MFR.Part #
KH-2.54FH90-1X10P-H8.5
JLCPCB Part #
C2932683
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10P 1x10P 2.54mm 3A 8.5mm Right Angle Side Square Hole 弯插,P=2.54mm Female Headers ROHS