KH-2.54FH90-1X8P-H8.5
Extended
- Manufacturer
- Shenzhen Kinghelm Elec
- MFR.Part #
- KH-2.54FH90-1X8P-H8.5
- JLCPCB Part #
- C2932682
- Package
- Push-Pull,P=2.54mm
- Description
- -40℃~+105℃ 1 1x8P 2.54mm 3A 8.5mm 8P Right Angle Side Square Hole 弯插,P=2.54mm Female Headers ROHS