KH-2.54FH90-1X4P-H8.5
MFR.Part #
KH-2.54FH90-1X4P-H8.5
JLCPCB Part #
C2932680
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x4P 2.54mm 3A 4P 8.5mm Right Angle Side Square Hole 弯插,P=2.54mm Female Headers ROHS