KH-2.54FH-1X7P-H8.5
MFR.Part #
KH-2.54FH-1X7P-H8.5
JLCPCB Part #
C2932672
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x7P 2.54mm 3A 7P 8.5mm Square Hole Through Hole Top 插件,P=2.54mm Female Headers ROHS