ESD56241D15-3/TR
MFR.Part #
ESD56241D15-3/TR
JLCPCB Part #
C2931300
Package
DFN2x2-3L
Description
1 1.25nF 100nA 15V 160A@8/20us 17.3V 29V ESD IEC 61000-4-5 Unidirectional DFN2x2-3L ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS