DE1E3KX222MN4AP04F
MFR.Part #
DE1E3KX222MN4AP04F
JLCPCB Part #
C2924871
Package
Plugin,P=10mm
Description
2.2nF 300V Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS