SBDF30150CT
MFR.Part #
SBDF30150CT
JLCPCB Part #
C2924083
Package
TO-220F
Description
1 Pair Common Cathode 100uA@150V 150V 30A 840mV@15A TO-220F Schottky Diodes ROHS