SBD30150LCTB
MFR.Part #
SBD30150LCTB
JLCPCB Part #
C2924058
Description
1 Pair Common Cathode 100uA@150V 150V 200A 30A 850mV@15A TO-220-3L Schottky Diodes ROHS