ACD03K511JT
Extended
- Manufacturer
- FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
- MFR.Part #
- ACD03K511JT
- JLCPCB Part #
- C347074
- Package
- 0603
- Description
- -55℃~+155℃ 100mW 50V 510Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS