NFC500V100M18*45 LO
Extended
Manufacturer
SamYoung Electronics
MFR.Part #
NFC500V100M18*45 LO
JLCPCB Part #
C347028
Package
Plugin,D18xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 18mm 45mm 5000hrs@105℃ 500V 620mA@120Hz 7.5mm ±20% 插件,D18xL45mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS