NFC450V120M18*31.5 LO
Extended
Manufacturer
SamYoung Electronics
MFR.Part #
NFC450V120M18*31.5 LO
JLCPCB Part #
C347016
Package
Plugin,D18xL31.5mm
Description
-25℃~+105℃ 120uF 18mm 31.5mm 450V 5000hrs@105℃ 650mA@120Hz 7.5mm ±20% 插件,D18xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS