NFC450V47M18*20 3.5CC
MFR.Part #
NFC450V47M18*20 3.5CC
JLCPCB Part #
C347013
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 18mm 20mm 300mA@120Hz 450V 47uF 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS