NFA250V220M18*31.5 LO
MFR.Part #
NFA250V220M18*31.5 LO
JLCPCB Part #
C346995
Package
Plugin,D18xL31.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 18mm 220uF 250V 31.5mm 7.5mm 850mA@120Hz ±20% 插件,D18xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS