TLA200V2200M35*50
Extended
Manufacturer
SamYoung Electronics
MFR.Part #
TLA200V2200M35*50
JLCPCB Part #
C346994
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 200V 2200uF 3.78A@120Hz 3000hrs@105℃ 35mm 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS