NXB16V10M5*11 2.5TP
MFR.Part #
NXB16V10M5*11 2.5TP
JLCPCB Part #
C346926
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 10uF 11mm 16V 2000hrs@105℃ 2mm 2Ω@100kHz 5mm 60mA@100kHz ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS